Logistyka przemysłowa

Dbamy o ciągły rozwój naszych możliwości i zaplecza technologicznego. Nadążając za potrzebami rynku, rozszerzyliśmy zakres usług o prace związane z logistyką przemysłową:

 • demontaż/montaż urządzeń procesowych, maszyn i linii technologicznych,
 • załadunki, rozładunki i posadowienia maszyn,
 • instalacje i przeprowadzki zakładów przemysłowych,
 • kompletny transfer jako relokacja Turn Key, włączając transport a także transport ładunków ponadgabarytowych,
 • kontenery w transporcie morskim
 • przygotowanie maszyn do w/w transferów.

Usługi, które wykonujemy:

 • Demontaż mechaniczny i elektryczny.
 • Transport wewnętrzny do miejsca załadunku/pakowania.
 • Przygotowanie wymaganej dokumentacji transferowej.
 • Pakowanie urządzeń.
 • Załadunek na środek transportu.
 • Zabezpieczenie ładunków na czas transportu.
 • Transfer maszyn/kontenerów w ramach wymaganej relokacji.
 • Rozładunek i rozpakowanie maszyn w nowej lokalizacji.
 • Transfer wewnętrzny i pozycjonowanie przemieszczanych elementów w miejscu przeznaczenia.
 • Mechaniczny i elektryczny montaż w nowej lokalizacji.
 • Asysta przy rozruchu.

W przypadku wszystkich powyższych usług w ramach logistyki przemysłowej, podobnie jak dla usług pakowania, gwarantujemy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, obejmujące swym zakresem terytorialnym cały świat. Stworzyliśmy specjalne, niezależne jednostki, które bazują na wiedzy fachowców wyróżniających się wieloletnim doświadczeniem. Naszą kadrę tworzą Kierownicy Projektów, Zespoły Monterów i Pakowaczy, Projektanci, Informatycy i Zespół Wsparcia Projektowego.

Dysponujemy również specjalistyczną bazą sprzętową, niezbędną do realizacji zadań oraz Działem Produkcji zapewniającym przygotowanie elementów konstrukcyjnych, pomocniczych oraz skrzyń. Logistyka przemysłowa w naszym wykonaniu daje gwarancję skuteczności, bezpieczeństwa i terminowości.

Montaż linii produkcyjnych

W każdej sytuacji działamy elastycznie, dostosowując się do oczekiwań naszych kontrahentów. Współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami, podnosząc swoje kompetencje i zyskując nowe umiejętności. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową relokację linii technologicznych, obejmującą demontaż oraz montaż linii produkcyjnych, wraz z całą obsługą logistyczną. Tworzymy szczegółowe analizy dokumentacji technicznej, demontujemy maszyny, rurociągi, oznaczamy instalacje elektryczne i wykonujemy wszystkie inne czynności, których wymaga kompletny demontaż linii produkcyjnych.

Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, dlatego montaż linii produkcyjnych to także uruchomienie, testy oraz opieka serwisowa. Dostosowujemy wszystkie urządzenia i maszyny do nowego miejsca pracy. Wykonujemy pełną konfigurację, ale też modernizację, jeśli zachodzi taka potrzeba. Zarówno montaż, jak i demontaż linii produkcyjnych to najwyższy standard jakości, bezpieczeństwo oraz pełne wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie współpracy. Uzupełniająco zabezpieczamy demontowane urządzenia na czas transportu, realizując pakowanie w skrzynie drewniane stosując z odpowiednim zabezpieczenie przeciwwilgociowe. Realizujemy również prace przeładunkowe, czyli załadunki i rozładunki. Po zrealizowanym transporcie przeprowadzimy posadowienie maszyn przemysłowych w nowej lokalizacji.

Wykonujemy również montaż maszyn przemysłowych na obiekcie, tych wcześniej zdemontowanych oraz nowych, zakupionych na potrzeby przedsiębiorstwa. Montaż maszyn przemysłowych obejmuje m.in. niezbędne prace spawalnicze, podłączenie do instalacji czy okablowanie.

W naszej pracy często zajmujemy się ładunkami o bardzo zróżnicowanych wymiarach i kształtach, a kolejną naszą specjalnością jest przewóz i obsługa logistyczna ładunków ponadgabarytowych i jednostkowo ciężkich. Usługa ta wymaga posiadania kwalifikacji w wielu różnych dziedzinach oraz profesjonalnej infrastruktury. Kluczowym aspekt dla transportu stanowi odpowiednie zaplanowanie całego przedsięwzięcia, w taki sposób, aby przewóz ładunków ponadgabarytowych odbył się szybko, bezpiecznie i z zachowaniem wszystkich wymaganych procedur. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku udostępniamy naszym klientom profesjonalna infrastrukturę do obsługi kontenerowej ładunków jednostkowo ciężkich. Na terenie portu w Gdańsku realizujemy załadunki kontenerów ciężkimi ładunkami. Umożliwiamy konsolidacje podzespołów i montaż ładunków ponadgabarytowych na terenie portu.

Transport ładunków ponadgabarytowych

Transport z nami to:

Każdy rodzaj transportu (morski, lotniczy i lądowy).

Bezpieczeństwo ładunku i wysokie ubezpieczenia OC.

Brak ograniczeń gabarytowych i ilościowych.

Przygotowanie i obsługa wymaganych dokumentacji.

Wykwalifikowana kadra i nowoczesna baza sprzętowa.