Bądź z nami na „TAK”!

Kontakt z Państwem jest źródłem naszej inspiracji!

W celu zabezpieczenia naszej dalszej współpracy potrzebujemy Państwa zgody w myśl regulacji RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych), która będzie stosowana w całej UE od 25 maja 2018 r. w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Aby KADOR Sp. z o. o w przyszłości mógł sprawnie podejmować z Państwem kontakt, prosimy o wskazanie kanałów preferowanych form kontaktu.

 

Wystarczy wypełnić i zaznaczyć dogodne dla Państwa formy kontaktu w naszym formularzu.

Zgoda oczywiście może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na odo@kador.pl


    Administratorem Państwa danych osobowych jest KADOR Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą: 58-535 Miłków, ul. Miłków 1, jeżeli odwiedzacie Państwo nasze strony www.kador.pl lub www.kador-group.com lub KADOR GmbH Adalbert-Eisenhuth-Str. 17 in 63457 Hanau, Niemcy dla www.kadorgmbh.de.

    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora, nie dłużej jednak niż do czasu zakończenia prowadzenia przez Administratora działań polegających na oferowaniu produktów i usług oraz prowadzenia kampanii marketingowych, Administrator podejmie wszelkie działania, zmierzające do fizycznego, technicznego i organizacyjnego zapewnienia ochrony Pani/Pana danych osobowych przez ich zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności Rozporządzeniem. KADOR Sp. z o.o. informuje, że posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.