Usługi dodatkowe

Przez wiele lat pracy zdobywaliśmy doświadczenie i poszerzyliśmy nasz zakres pracy. Dzięki temu możemy wspierać Was na każdym etapie procesu logistycznego.

Sklep online

Klientom, którzy nie mają zapotrzebowania na kompleksowe usługi takie jak demontaż, pakowanie, transport czy montaż, dajemy możliwość zaopatrzenia w artykuły do pakowania w naszym sklepie online.

Magazynowanie

Do dyspozycji w naszych oddziałach w Europie jest wiele tysięcy metrów kwadratowych powierzchni zadaszonych i otwartych. Umożliwiają one optymalne magazynowanie dóbr niespakowanych lub spakowanych.

Magazynowanie może być traktowane jako zadanie docelowe (wyłącznie dla naszych stałych klientów) lub jeden z etapów w kompleksowych projektach.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób kontrolować i monitorować wilgotność wewnątrz spakowanych skrzyń magazynowanych na powierzchniach niezadaszonych.

Asysta

Nasze długoletnie doświadczenie i praca przy setkach zleceń pozwala nam zaoferować dodatkową usługę jaką jest asysta. Każde zlecenie ma inną specyfikę i potrzebuje indywidualnego podejścia. obsługę pełnej dokumentacji, przejęcie wszelkich formalności celnych i podatkowych.

Stała opieka nad klientem
  • Doradztwo w zakresie opakowań, pakowania, transportu, relokacji.
  • Organizacja i przygotowanie wszelkich wymaganych dokumentów i zaświadczeń.
  • Spełnianie wszystkich wymogów i regulacji prawnych potrzebnych do realizacji usług.

Chcę poznać indywidualną wycenę
Mam pytanie odnośnie asysty i usług dodatkowych