Kompleksowe projekty logistycznePakowanie eksportoweSztauowanie kontenerów

Kompleksowy projekt dla światowego lidera branży energetycznej i automatyki

14 marca 2024

W KADOR stale dążymy do doskonałości w obsłudze klienta, co zostało wyraźnie potwierdzone w ostatnim kompleksowym projekcie dla jednego z czołowych graczy w branży energetycznej i automatyki. To doskonały przykład naszej elastyczności, profesjonalizmu i zdolności do szybkiego dostosowania się do zmieniających się warunków. 

Zakres projektu 

Projekt obejmował kilka kluczowych etapów, począwszy od pakowania gabarytów w skrzynie pełne drewniane oraz elementów drobnych na podestach, poprzez załadunki na samochody przy użyciu dźwigu, organizację transportu do naszego magazynu KADOR CFS w Gdańsku, magazynowanie, aż po organizację i koordynacje dostaw kontenerów morskich i sztauowanie. 

Realizacja w terenie 

Nasza ekipa już na początku stycznia wyjechała na miejsce realizacji projektu na Mazowszu. Pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych – bliskie zeru temperatury, deszcz oraz krótki dzień – szybko zakończyliśmy pracę realizowane na zewnątrz, zapewniając klientowi kompleksową obsługę. 

Sukces w pakowaniu 

W ramach projektu zapakowaliśmy skrzynie ponadgabarytowe oraz skrzynie mniejszych rozmiarów, a także podesty drewniane. Różnicując stosowane metody pakowania dostosowaliśmy się do ograniczeń budżetowych klienta. Do posadowienia detali konieczne było użycie dźwigu. 

Organizacja transportu 

Planowanie transportu samochodowego wymagało precyzji i odpowiedniego zaplanowania, uwzględniając gabaryty przewożonego ładunku oraz specyfikę okresu świąteczno-noworocznego. Pomimo tych wyzwań, udało nam się zapewnić płynność komunikacji i zadowolenie klienta. 

Magazynowanie i dalsze działania 

Po bezpiecznym transporcie do naszego terminala w Gdańsku, ładunek został bezpiecznie rozładowany i wprowadzony na halę, gdzie klient miał zapewnione magazynowanie. Po potwierdzeniu wypłynięcia statku, zorganizowaliśmy i skoordynowaliśmy transport kontenerów na terminal w wyznaczonym terminie. 

Podsumowanie 

Ten projekt stanowi doskonały przykład naszej zdolności do kompleksowej obsługi klienta, elastyczności w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków oraz profesjonalizmu w działaniu. Dzięki temu, światowy lider branży energetycznej i automatyki mógł być pewien, że jego ładunek jest w najlepszych rękach.